پیپت فیلر شارژی ساخت کمپانی برند آلمان
دکمه های حساس به فشار و محدود کننده سرعت
وضعیت پایدار و به راحتی قابل دسترسی
عملکرد بی صدا و بدون لرزش
عمر باتری 8 ساعت با نشانگر LED
طراحی سبک و مدیریت

 BRAND accu-jet® S کنترل بی نظیری را در یک کنترل کننده پیپت موتوری فراهم می کند. دکمه های حساس به فشار کنترل خوبی را ارائه می دهند، در حالی که یک چرخ محدود کننده سرعت موتور به پر کردن پیپت های حجم کوچک کمک می کند. سوئیچ توزیع گرانشی برای "ارسال" پیپت ها، لایه بندی گرادیان های چگالی و سایر کاربردهای حساس مفید است.

 accu-jet® S دارای شکل جدیدی است که اجازه می دهد تا ابزار با یک پیپت درج شود. حالت استراحت بسیار پایدار است و امکان گرفتن و رها کردن آسان ابزار را بدون ایجاد مزاحمت فراهم می کند. تکیه گاه دیواری همراه به تمیز نگه داشتن میز کار کمک می کند.

 این موتور قدرتمند می تواند یک پیپت 25 میلی لیتری را در سه ثانیه پر کند، اما بی صدا است و لرزش بسیار کمی ایجاد می کند. باتری 8 ساعت کارکرد با سرعت کامل را فراهم می کند. یک LED نشان می دهد که دو ساعت از شارژ باتری باقی مانده است.

 آداپتور پیپت مناسب پیپت های حجمی و سرولوژیکی از 0.1 تا 200 میلی لیتر است. یک شیر برگشتی و فیلتر آبگریز 0.2 میکرومتر به جلوگیری از تنفس بیش از حد مایعات کمک می کند. آداپتور، محفظه آداپتور و فیلتر همگی در دمای 121 درجه سانتیگراد به مدت 20 دقیقه اتوکلاو می شوند. دارای دو فیلتر یدکی


 شارژر جهانی ارائه شده دارای آداپتورهایی برای ایالات متحده، کانادا، انگلستان، اروپای قاره ای، استرالیا و نیوزلند است.


 گواهینامه ها: شارژر دارای گواهینامه UL، CSA و CE است.


 اطلاعات سفارش: همراه با accu-jet® S، شارژر جهانی، نگهدارنده دیواری، باتری نیکل-فلز هیدرید، پشتیبانی از دیوار، دو فیلتر یدکی غشایی استریل 0.2 میکرومتری، و دفترچه راهنمای کار.


 بسته بندی: بسته بندی حاوی بیش از 90 درصد مواد بازیافتی است.

فروشنده: آزمیران
گارانتی اصالت و سلامت کالا
پشتیبانی ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
۱۴,۷۲۰,۰۰۰ تومان
محصولات مرتبط

: