فیلتر خلاء بالای بطری CORNING 430625، استریل، ظرفیت 150 میلی لیتر، منافذ غشایی 0.45 میکرومتر، قطر گردن 33 میلی متر، غشای استات سلولز
فیلتر وکیوم بالای بطری CORNING 430625 Graduated Bottle Top وکیوم یک دستگاه فیلتراسیون استریل با ظرفیت 150 میلی لیتر است. دارای اندازه منافذ غشایی 0.45 میکرومتر و قطر گردن 33 میلی متر است. این فیلتر از یک غشای استات سلولز استفاده می کند که نوعی ماده متخلخل است که برای فرآیندهای فیلتراسیون استفاده می شود.

این فیلتر خلاء بالای بطری برای حذف ذرات، باکتری ها و سایر آلاینده ها از مایعات طراحی شده است. معمولاً در محیط‌های آزمایشگاهی برای کاربردهای مختلف، از جمله آماده‌سازی نمونه، شفاف‌سازی محلول‌ها و استریل کردن مایعات استفاده می‌شود.

علائم درجه بندی روی بطری اندازه گیری حجم مناسبی را فراهم می کند و امکان توزیع دقیق و جمع آوری نمونه را فراهم می کند. ماهیت استریل فیلتر یکپارچگی و خلوص مایعات فیلتر شده را تضمین می کند.


فروشنده: آزمیران:
گارانتی اصالت و سلامت کالا
پشتیبانی ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
۰ تومان
محصولات مرتبط

:

Document
فروش مواد شیمیایی فقط جهت مراکز دولتی، شرکتها، پژوهشگاهها، محققین و اساتید دانشگاه انجام میشود لطفا درخواست خود را به شماره واتس آپ یا تلگرام یا ایتا 09365036989 ارسال کنید