ظرف تبخیر دسته دار چینی
ظرف تبخیر سرامیکی چینی دسته دار از تجهیزات آزمایشگاهی است که برای تبخیر و غلظت مایعات استفاده می شود. مشخصات تجهیزات ذکر شده به شرح زیر است:

- جنس: سرامیک چینی، که مقاومت حرارتی و مقاومت شیمیایی عالی را ارائه می دهد.
- ظرفیت: 50 میلی لیتر، نشان دهنده حداکثر حجم ظرف است.
- قطر: 60 میلی متر، تعیین اندازه دهانه یا دهانه ظرف.
- شکل: ظرف به طور معمول دایره ای شکل است که امکان تبخیر موثر با سطح وسیع را فراهم می کند.
- دسته: ظرف مجهز به دسته سرامیکی برای جابجایی ایمن و راحت در طول فرآیند تبخیر است. دسته به گونه ای طراحی شده است که در برابر گرما مقاوم است و یک دستگیره مقاوم در برابر حرارت را ارائه می دهد.
- پایداری: ظرف دارای یک پایه ثابت برای جلوگیری از واژگونی یا ریختن در هنگام تبخیر است.
- مقاومت در برابر حرارت: سرامیک پرسلان دارای مقاومت حرارتی بالایی است که آن را برای استفاده با روش های مختلف گرمایشی مانند صفحات داغ یا مشعل های بونسن مناسب می کند.
- تمیز کردن: ظرف تبخیر را می توان با استفاده از روش های استاندارد تمیز کردن آزمایشگاهی تمیز کرد و از حذف هر گونه باقی مانده یا آلودگی اطمینان حاصل کرد.

مهم است که با تجهیزات با احتیاط کار کنید، به خصوص زمانی که گرم می شود. همیشه از پروتکل های ایمنی آزمایشگاهی مناسب پیروی کنید و هنگام کار با ظرف تبخیر کننده از تجهیزات حفاظت فردی مناسب (PPE) استفاده کنید.
فروشنده: آزمیران:
گارانتی اصالت و سلامت کالا
پشتیبانی ۷ روز هفته ۲۴ ساعته
۰ تومان
Document
فروش مواد شیمیایی فقط جهت مراکز دولتی، شرکتها، پژوهشگاهها، محققین و اساتید دانشگاه انجام میشود لطفا درخواست خود را به شماره واتس آپ یا تلگرام یا ایتا 09365036989 ارسال کنید